Menu
Nákupný košík

Arganová starostlivosť

Arganová starostlivosť - pre krásu Vašich vlasov

Cristalli di Argan je produktová rada, ktorá sa obsahuje kombináciu vysokokvalitných zložiek rastlinného pôvodu, ktoré dodajú vlasom hebkosť, hladkosť, lesk a ľahké rozčesávanie. Výrobky obsahujú olej z plodov z rastliny Argana Spinosa a mliečny výťažok z Aloe Vera. Bio-arganový olej, ktorý je používaný v produktoch má prírodný pôvod a je certifikovaný francúzskou organizáciou ECOCERT. Olej je bohatý na vitamíny A, E, a F, na antixidanty, esenciálne mastné kyseliny, kyselinu linolovú a linolenovú, Omega 3 a Omega 6. Olej má vysoko ochranné vlastnosti, vlasy hydratuje, zjemňuje, vyživuje a dodáva im objem.

Druhou zložkou tejto rady je Aloe Vera. Aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych molekúl, vrátane aminokyselín, minerálov a vitamínov B,C a E. Ukľudňuje , čistí a posilňuje, dodáva vlasom okamžitú krásu, výnimočnú hebkosť a lesk. Výrobky sú vhodné na suché, krehké vlasy bez lesku. Prenikajú do vlasového vlákna a dodávajú mu lesk, pružnosť a zabraňujú tvorbe rozštiepených končekov.

Výrobca: Brelil Model: B204013
Dvojfázové tekuté kryštály z bio-arganového oleja a mliekom z Aloe vera.Horná fáza kryštálov obsahuje bio - arganový olej, ktorý vlasy hydratuje a dodáva im lesk. Spodná fáza obsahuje mlieko z Aloe vera, ktoré vlasy ochraňuje a viditeľne posilňuje. Vďaka svojmu ľahkému zloženiu sú vhodné pre jemné v..
19,92€
Bez DPH:19,92€
Výrobca: Brelil Model: B204002
Tekuté kryštály z bio-arganového oleja sú vhodné najmä pre suché vlasy, ktorým dodávajú vysoký lesk a pružnosť. Vlasy nemastia, hydratujú, dodávajú im silu a hĺbkovú výživu.Obsahujú bio-arganový olej, ktorý je bohatý na vitamíny A, E a F, na antioxidanty bojujúcimi proti voľným radikálom, esenciálne..
18,97€
Bez DPH:18,97€
Výrobca: Brelil Model: B204010
Hydratačné a regeneračné maska na vlasy s bio-arganovým olejom a mliekom z Aloe vera.Hydratuje a regeneruje vlasy, dodáva im na sile a objemu, bez toho aby ich zaťažovala. Zamedzuje krepateniu vlasov a zanecháva ich hodvábne a lesklé.Obsahuje bio-arganový olej a mlieko z Aloe vera. Bio-arganový olej..
33,74€
Bez DPH:33,74€
Výrobca: Brelil Model: B204003
Hydratačné a regeneračné maska na vlasy s bio-arganovým olejom a mliekom z Aloe vera.Hydratuje a regeneruje vlasy, dodáva im na sile a objemu, bez toho aby ich zaťažovala. Zamedzuje krepateniu vlasov a zanecháva ich hodvábne a lesklé.Obsahuje bio-arganový olej a mlieko z Aloe vera. Bio-arganový olej..
16,67€
Bez DPH:16,67€
Výrobca: Brelil Model: B204009
Šampón s bio-arganovým olejom a mliekom z Aloe vera.Skrášľujúci šampón pre mimoriadne lesklé a hodvábne vlasy, ktoré tak získajú tvar a objem. Obsahuje bio-arganový olej a mlieko z aloe vera.Bio-arganový olej je bohatý na vitamíny A, E a F, na antioxidanty bojujúcimi proti voľným radikálom, esenciá..
26,22€
Bez DPH:26,22€
Výrobca: Brelil Model: B204004
Šampón s bio-arganovým olejom a mliekom z Aloe vera.Skrášľujúci šampón pre mimoriadne lesklé a hodvábne vlasy, ktoré tak získajú tvar a objem. Obsahuje bio-arganový olej a mlieko z aloe vera.Bio-arganový olej je bohatý na vitamíny A, E a F, na antioxidanty bojujúcimi proti voľným radikálom, esenciál..
13,69€
Bez DPH:13,69€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.