Menu
Nákupný košík

Matné a unavené vlasy - rozžiarenie vlasov

Numéro Illuminante a liftingová starostlivosť a Bio Traitement Golden Age - produkty, ktoré navrátia vlasom život.
S pribúdajúcim vekom nie je ovplyvnený iba vzhľad pokožky tváre a tela. Aj vlasy si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, aby si udržali svoju mladosť. Vlasy sa postupom času stenčujú, stávajú sa krehkými, matnými a bez života. Pokožka hlavy stráca pružnosť a vlasy sú bez iskry. Vo väčšine prípadov môžeme tento proces a negatívny vplyv veku minimalizovať pomocou vhodných produktov. Brelil Vám prináša dve rady luxusných produktov, ktoré dodávajú vlasom život.

Numéro Illuminante

Šampóny a masky s obsahom vzácnych olejov, ktoré sú určené špeciálne pre matné, nevýrazné vlasy bez života. Po použití prípravkov získajú vlasy novú energiu a silu. Vlasy sú opäť bohaté a žiarivé.

Liftingová starostlivosť Bio Traitement Golden Age

Rada je vytvorená na spomalenie známok starnutia vlasov. Prípravky obsahujú liftingový komplex a kyselinu hyaluronovú, ktorá zabraňuje vysúšaniu pokožky, strate melanínu a lámavosti vlasov. Vaše vlasy získajú znova viditeľnú silu, lesk a bohatosť.

Výrobca: Brelil Model: B065051A
Posilňovač krásy vlasov Brelil Hair Booster - Koncentrovaný vlasový aktivátor, ktorý dodáva vlasom hydratáciu, silu a lesk. Päťnásobne posilňuje hydratáciu vlasov - s non-stop hydratačným účinkom, ktorý trvá až 72 hodín Trojnásobne posilňuje lesk vlasov - zanecháva ich žiarivé a hodvábne ..
19,20€
Bez DPH:19,20€
Výrobca: Brelil Model: B064062
Maska proti starnutiu vlasov vyživuje a zjemňuje vlasy, poskytuje hodvábnu mäkkosť a výživu. Pomáha pri suchej pokožke hlavy a pomáha tomuto vysušovaniu predchádzať. Obnovuje prirodzenú krásu vlasov. Pomáha predísť rednutiu vlasov dodaním tvaru a objemu bez akéhokoľvek zaťaženia, zároveň zlepšuje ro..
37,47€
Bez DPH:37,47€
Výrobca: Brelil Model: B064063
Maska proti starnutiu vlasov vyživuje a zjemňuje vlasy, poskytuje hodvábnu mäkkosť a výživu. Pomáha pri suchej pokožke hlavy a pomáha tomuto vysušovaniu predchádzať. Obnovuje prirodzenú krásu vlasov. Pomáha predísť rednutiu vlasov dodaním tvaru a objemu bez akéhokoľvek zaťaženia, zároveň zlepšuje ro..
16,53€
Bez DPH:16,53€
Výrobca: Brelil Model: B080093
Maska na matné vlasy bez života so vzácnymi olejmi pre rozžiarenie vlasovMaska obnovuje silu a lesk vlasov bez života, obaľuje a posilňuje kutikulu, zároveň zachováva vlasy mäkké a žiarivé.Návod na použitie: Aplikujte požadované množstvo masky na uterákom vysušené vlasy. Jemne v masírujte, najmä do..
22,49€
Bez DPH:22,49€
Výrobca: Brelil Model: B080094
Maska na matné vlasy bez života so vzácnymi olejmi pre rozžiarenie vlasovMaska obnovuje silu a lesk vlasov bez života, obaľuje a posilňuje kutikulu, zároveň zachováva vlasy mäkké a žiarivé.Návod na použitie: Aplikujte požadované množstvo masky na uterákom vysušené vlasy. Jemne v masírujte, najm..
12,13€
Bez DPH:12,13€
Výrobca: Brelil Model: B080091
Šampón na matné vlasy bez života so vzácnymi olejmi pre rozžiarenie vlasov. Tento prípravok posilňuje kutikuly, zanecháva vlasy lesklé a žiarivé, ďalej zjemňuje a posilňuje matné vlasy.Návod na použitie: Aplikujte na mokré vlasy a jemne v masírujte od korienkov po končeky. Opakujte aplikáciu, ak bu..
21,61€
Bez DPH:21,61€
Výrobca: Brelil Model: B080092
Šampón na matné vlasy bez života so vzácnymi olejmi pre rozžiarenie vlasov. Tento prípravok posilňuje kutikuly, zanecháva vlasy lesklé a žiarivé, ďalej zjemňuje a posilňuje matné vlasy.Návod na použitie: Aplikujte na mokré vlasy a jemne v masírujte od korienkov po končeky. Opakujte aplikáciu, a..
11,18€
Bez DPH:11,18€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.