Menu
Nákupný košík

Starajme sa o nášho „vnútorného rebela“


  • Starajme sa o nášho „vnútorného rebela“

Súčasná doba je bezpochyby charakterizovaná obrovským množstvom zmien, ktoré sa odohrávajú v relatívne krátkom časovom úseku. Mnohí z nás sa snažia oslobodiť od všemožných spoločenských štruktúr a vzorcov správania, ktoré sa prejavujú naprieč celým naším životom.

Od útleho veku mnohým z nás vštepujú, ako sa máme chovať, čo kedy smieme prezradiť a čo v žiadnom prípade nesmieme hovoriť, ako sa máme šatiť, tváriť alebo česať. Naši rodičia, učitelia, rodinní príslušníci, partneri, priatelia, známi či kolegovia, tak pre nás často nevedomky vytvárajú rôzne scenáre, ktoré tak vyhovujú najmä ich vlastným potrebám. Kde sa však v tom všetkom nachádzajú naše vlastné potreby? Ak sa v určitej chvíli nezbadáme a nezastavíme, tak zistíme, že sú často až na poslednom mieste. U mladých ľudí je tento prejav v mnohých prípadoch spojený práve s netradičným účesom, ktorým sa snažia upozorniť na to, že im v živote niečo chýba alebo je potrebné niečo zmeniť.

Na scénu prichádza „vnútorný rebel“

Každý z nás je výnimočný a disponuje unikátnymi schopnosťami. Na svete nenájdeme jediného človeka, ktorého odtlačky prstov by sa zhodovali s iným jedincom a to isté platí aj o zručnostiach a vlastnostiach, ktoré charakterizujú náš život. Tento samotný fakt nám mnohé napovedá o tom, že v skutočnosti nie sme odkázaní na to, aby nás niekto spútal do umelo vytvorených pravidiel, vzorcov a rigidných spoločenských presvedčení. V každom z nás drieme náš vnútorný rebel, aby sa v týchto momentoch prebudil a intenzívnym volaním nám oznámil, že prišiel čas plniť naše vlastné potreby. Každý deň sa vydá na nové dobrodružstvo v novom šate a s iným účesom v inej farbe a učí nás, ako si nasledovať vlastné sny a žiť život podľa našich vlastných predstáv.

Fantázia v hlavnej úlohe

V tomto našom filme hrá každý z nás hlavnú úlohu a stávame sa pritom scenáristami a režisérmi v jednej osobe. Sami si píšeme scenár pre každú jednu epizódu a prepisovať ho môžeme dovtedy, kým s ním nie sme úplne spokojní. Do filmu si hľadáme a obsadzujeme aj všetkých účinkujúcich, pričom niektorí herci si zahrajú svoju rolu len v úvodných minútach, iní sa predstavia v dôležitých vedľajších úlohách a sprevádzajú hlavného hrdinu až do konca filmu. Príbeh má pútavú zápletku s množstvo zaujímavých scén, kedy musí hlavným hrdina prekonávať množstvo rôznych výziev a učí sa, ako milovať svojho vnútorného rebela. Splní mu všetky želania a zistí, že život je jedno veľké nikdy sa nekončiace dobrodružstvo.

Nebojme sa hľadať svojho „vnútorného rebela“

Každý z nás túži po niečom inom. Ak našimi prianiami a ich realizáciou nikomu neubližujeme, neexistuje žiadny reálny dôvod, prečo sme si ich nemohli splniť. Filozofiou našej spoločnosti je mnohotvárnosť a neobmedzená kreativita vo svete profesionálneho vlasového dizajnu. „Ži a nechaj žiť“ je motto, ktoré by sa malo súčasťou života každého z nás. Nebojme sa dať priestor fantázii v našich životoch a neplatí to len pre dizajn nášho účesu alebo jeho farbu. Svet vlasového dizajnu je však nádherným príkladom, ktorý nám môže ukázať, že existujú aj iné cesty, ako sme si mysleli. Každý z nás sa môže stať dizajnérom účesov nášho života a dať tak šancu nášmu vnútornému rebelovi, aby nám ukázal život plný radosti vlastnej malým deťom.

Váš Rebel Portal team

Komentáre


Napíšte komentár


Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.