Menu
Nákupný košík

Art Creator

Art Creator - staňte sa umelcom stylingu
Styling, ktorý vznikol na základe mnohoročných skúseností firmy Brelil vo vlasovej starostlivosti a za použití tých najmodernejších technológií.


Obsahuje nové aktívne zložky:
- Výťažky z kaktusu - lisovaného za studena, je bohatý na vitamín E, polyfénoly a mastné kyseliny, najmä kyselinu linolovú. Jeho exkluzívne kozmetické vlastnosti zabraňujú dehydratácii a krehkosti. Obnovujú jemnosť a lesk, chránia vlasy pred oxidačným stresom.

- Technológia "HOLD & SHINE" - exkluzívny komplex Brelil, ktorý vytvára neviditeľné a flexibilné väzby medzi vlasovými vláknami, vďaka amino-reaktivnym polymerom a mikrovoskom. Zlepšuje stav vlasov a zvyšuje lesk, zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti vlhkosti a umožňuje vytvárať najrôznejšie tvary a štýly.

Výrobca: Brelil Model: B210029
Krém na vlnité vlasy, ktorý vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu obohatenému o výťažky z kaktusu definuje a zvýrazňuje vlny, poskytuje im dodatočnú pružnosť a prirodzené ľahké spevnenie. Uľahčuje prácu s vlasmi pri vyšších teplotách. Inovatívna technólogia "HOLD & SHINE" definuje a zvýrazňuje..
20,10€
Bez DPH:20,10€
Výrobca: Brelil Model: B210030
Výživný pamäťový krém pre vlnité vlasy je obohatený o výťažky z kaktusu. Definuje a oddeľuje vlny, tvaruje ich a zaisťuje perfektný vzhľad na dlhú dobu. Naviac dodáva vlasom extrémny lesk a zabraňuje krepateniu. Inovatívna technólogia "HOLD & SHINE" definuje a zvýrazňuje vlny a zároveň im p..
20,10€
Bez DPH:20,10€
Výrobca: Brelil Model: B210035
Extra lesklá pomáda je určená pre vlasy ľahké až stredné spevnenie účesu. Dodáva lesk a nezaťažuje vlasy. Výrobok je obohatený o výťažky kaktusu a vďaka inovatívnej technológii "HOLD & SHINE" posilňuje vlasy, hydratuje ich a chráni. Návod na použitie: Aplikujte malé množstvo výrobku na vaš..
13,16€
Bez DPH:13,16€
Výrobca: Brelil Model: B210040
Extra zmatňujúca modelačná pasta s matným efektom a pre suchý vzhľad, je obohatená o výťažky z kaktusu. Je ideálna pre štrukturovaný, prirodzený a trendy styling. Má neviditeľný efekt a stredne silné spevnenie účesu. Výrobok je obohatený o výťažky kaktusu a vďaka inovatívnej technológii "HOLD &..
13,16€
Bez DPH:13,16€
Výrobca: Brelil Model: B210032
Bezoplachový objemový sprej, ktorý vďaka výťažkom z kaktusu poskytuje tvar a extrémny objem od korienkov. Je vhodný aj pre veľmi objemné účesy. Inovatívna technológia "HOLD & SHINE" - poskytuje vlasom tvar a extrémny objem. Dodáva vlasom neodolateľnú vôňu.Návod na použitie: nastriekajte na ..
15,74€
Bez DPH:15,74€
Výrobca: Brelil Model: B210025
Prirodzene tužiaci lak - sprej bez plynu. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu, ktorý obsahuje výťažky z kaktusu, zaisťuje dodatočné spevnenie vlasov, nelepivý a prirodzený vzhľad účesu. Je vhodný pre všetky typy vlasových štýlov, poskytuje vlasom extrémny lesk a hebkosť.Inovatívna technológia ..
15,74€
Bez DPH:15,74€
Výrobca: Brelil Model: B210038
Ultra jemný ochranný sprej, ktorý chráni pred nadmerným teplom fénov a žehličiek na vlasy. Obsahuje výťažky z kaktusu, nezaťažuje vlasy a vďaka inovatívnej technológii "HOLD & SHINE" zanecháva vlasy hebké a žiarivé. Vytvára okolo vlasu ochranný film, zanecháva vlasy hladké a žiarivé, bráni kre..
15,91€
Bez DPH:15,91€
Výrobca: Brelil Model: B210033
Zaisťuje silné, dlhotrvajúce spevnenie, nezanecháva na vlasoch zvyšky. Vďaka svojmu zloženiu obohateného o výťažok z kaktusu poskytuje podporu a tvar všetkým typom vlasov. Inovatívna technológia "HOLD & SHINE" - poskytuje tvar účesu počas celej doby a nezanecháva zbytky vo vlasoch. Návod na..
16,18€
Bez DPH:16,18€
Výrobca: Brelil Model: B210026
Silne tužiaci ekolak - sprej bez plynu. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu, ktorý obsahuje výťažky z kaktusu, zaisťuje dodatočné spevnenie vlasov, nelepivý a prirodzený vzhľad účesu. Je vhodný pre všetky typy vlasových štýlov, poskytuje vlasom extrémny lesk.Inovatívna technológia "HOLD & SHI..
15,74€
Bez DPH:15,74€
Výrobca: Brelil Model: B210028
Inovatívne zloženie, obohatené o výťažky z kaktusu, tvaruje vlasy a zaisťuje im extra silné spevnenie, perfektné pre kreatívny vzhľad. Vďaka inovatívnej technológii "HOLD & SHINE" tvaruje a styluje vlasy. Vlasy nelepí a nezanecháva zbytky. Návod na použitie: aplikujte hore dnom, naneste na ..
14,96€
Bez DPH:14,96€
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.