Menu
Nákupný košík

My sme Rebel Portál

Pri hlbšom skúmaní našich najvnútornejších pocitov mnohí z nás zistia, že sa tam ukrýva nedočkavý rebel túžiaci po objavení. Tento náš veselý priateľ si zo srdca praje, aby sme mu venovali pozornosť a nezabúdali ani na jeho želania. Základnou filozofiou našej spoločnosti je snaha o dosiahnutie rovnováhy vo všetkých oblastiach života moderného človeka. Kľúčom do tejto brány je napĺňanie všetkých našich potrieb a toto naše úsilie sa následne prejaví aj navonok. V procese hľadania harmónie je tak dôležité starať sa aj o naše fyzické telá, aby sme sa v nich cítili príjemne a vitálne.

Vízia postavená na štyroch pilieroch

Prvým pilierom našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov, ktorí u nás radi nakupujú a tento pocit si spolu s nákupom prenášajú aj do svojich domovov. Pri budovaní pevných základov sme druhý pilier postavili na vysokej kvalite a účinnosti ponúkaných produktov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tretí pilier sa opiera o moderné riešenia a inovatívny prístup. Výborné referencie od množstva spokojných zákazníkov po celom svete nás presvedčili o tom, aby sme kozmetickú značku Brelil Professional predstavili aj slovenskému trhu. Tento pilier v podobe Vašej spokojnosti poskytol našej základni skutočnú stabilitu a my sa tešíme, že môžeme kráčať touto cestou spolu s Vami.

Čo u nás nájdete?

V našom e-shope Vám ponúkame široký sortiment produktov profesionálnej vlasovej kozmetiky Brelil Professional. Spokojnosť zákazníkov po celom svete stojí za úspechom tejto talianskej značky, ktorá si našla množstvo priaznivcov aj v našich končinách. Brelil Professional je ideálnym riešením pre profesionálnych kaderníkov aj náročných zákazníkov, ktorí očakávajú unikátne výsledky. Inovatívne technológie a moderné riešenia sú zárukou šetrného prístupu k našim vlasom. Všetky produkty obsahujú vzácne účinné látky, ktoré pomáhajú našim vlasom uchovať si vitalitu, lesk, silu a výbornú kondíciu. Nebudú chýbať ani pútavé články, novinky a poriadna dávka motivácie.

Pripravujeme

Pre všetkých rebelov budeme pravidelne pripravovať zaujímavé novinky, zľavy a súťaže o obľúbené produkty. Naším cieľom je spájať malých aj veľkých rebelov, ktorí v blízkej budúcnosti budú môcť u nás využiť služby zoznamovacieho chatu.

„Vaša spokojnosť je naším motorom“.

Máme radi BRELIL
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.