Menu
Nákupný košík

Slnečná rada

Slnečná rada BRELIL

Táto špeciálna rada Brelil obsahuje olej Tsubaki a vlasový ochranný komplex.

Olej Tsubaki je bohatý na vitamíny A, B, D a E a minerálne zložky. Je známi pre svoje ukľudňujúce a anti-aging vlastnosťami. Vďaka bohatému obsahu kyseliny olejové a omega mastných kyselín (Omega-3 a Omega-9) dodáva exkluzívnu hydratáciu vlasom a pokožke.

Výrobky obsahujú vlasový ochranný komplex. Vysoko inovatívne zloženie, ktorého cieľom je bojovať  s fotodegradáciou melanínu, ktorá nastáva po vystaveniu slnečným lúčom. Jeho aktívne zložky vstupujú do vlasu a obaľujú ho, vytvára účinnú ochrannú bariéru proti vonkajším vplyvom UV žiarenia a voľným radikálom, ktoré sú najčastejšie zodpovedné za degradáciu melanínu farebného pigmentu.

Výrobca: Brelil Model: B061062
Brelil Solaire - maska na vlasy po opaľovaníIntenzívna maska po opaľovaní s olejom Tsubaki a ochranným vlasovým komplexom.Výživná a napravujúca, ktorá obsahuje komplex špeciálnych aktívnych zložiek na ochranu farby pred škodlivými účinkami slnka a soli. Vďaka obsahu Tsubaki ..
13,99€
Bez DPH:13,99€
Výrobca: Brelil Model: B061063
Brelil Solaire bezoplachový dvojfázový kondicionér na vlasyBezoplachový dvojfázový kondicionér s okamžitým účinkom. Jeho zloženie obohatené o komplex špeciálnych aktívnych zložiek okamžite umožňuje rozčesanie vlasov,  na ktoré pôsobilo slnko a soľ. Dodáva lesk a hydratáciu, zanecháva vlasy ..
13,99€
Bez DPH:13,99€
Výrobca: Brelil Model: B061061
Brelil Solaire – šampón na vlasy a telo po opaľovaníŠpeciálny univerzálny šampón po opaľovaní s olejom Tsubaki a ochranným vlasovým komplexom. Obsahuje komplex špeciálnych aktívnych zložiek na ochranu farby pred škodlivými účinkami slnka a soli. Vďaka obsahu Tsubaki oleja zanecháva..
11,20€
Bez DPH:11,20€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.