Menu
Nákupný košík

Prípravky proti vypadávaniu vlasov

Program proti vypadávaniu vlasov - HairCut Anti-Hair Loss

Medzi najčastejšie príčiny vypadávania vlasov patrí - hormonálna nerovnováha (tehotenstvo, menopauza), nesprávna výživa, stres, choroby a liečba liekmi, agresívna starostlivosť o vlasy (odfarbovanie a nadmerné česanie) a vek. Alopécia - čiže vypadávanie vlasov, spôsobuje krátenie rastového cyklu vlasov, vlas nie je schopný dosiahnuť normálnu dĺžku a hrúbku, stenčuje sa a oneskoruje sa opätovný rast, vlasový vačok (folikula) zostáva prázdna.

Účinné riešenie poskytuje rada výrobkov proti vypadávaniu vlasov HairCut Anti Hair Loss. Inovatívna technológia s kmeňovými bunkami a CapixylemTM stimuluje opätovný rast vlasov a zvyšuje hrúbku vlasového vlákna. Zlepšuje ukotvenie a hustotu vlasov. Rastlinné kmeňové bunky podporujú zdravší a energickejší rast vlasov. Viditeľné účinky sú približne za 8 týždňov a najlepšie výsledky dosiahnete približne za 12 týždňov.

Výrobca: Brelil Model: B065059
Sérum proti strate vlasov. Zabraňuje vypadávaniu vlasov a predchádzať strate vlasov. Stimuluje silnejší a odolnejší opätovný rast vlasov a zvyšuje hustotu kapilár. Špeciálne zloženie prípravku obsahuje "Systém záchrany hustoty a Capixyl TM", je založené na kombinovanom účinku Biochaninu A a pôsobení..
29,04€
Bez DPH:29,04€
Výrobca: Brelil Model: B065058
Ampulky proti strate vlasov, ktoré pomáhajú bojovať a prechádzať strate vlasov. Stimulujú silnejší a odolnejší opätovný rast vlasov a zvyšujú hustotu kapilár. Špeciálne zloženie obsahujúce "Systém záchrany hustoty a Capixyl TM" je založené na kombinovanom účinku Biochaninu A a pôsobením biometrickýc..
32,08€
Bez DPH:32,08€
Výrobca: Brelil Model: B120095
Vlasová voda v ampulkách proti padaniu vlasov, ktoré sú dermatologicky testované, spolu so šampónom a sérom proti padaniu zabraňujú vypadávaniu vlasov posilňovaním ich opätovného zdravého rastu. Nemastia vlasy, majú osviežujúci účinok a obnovujú rovnováhu pokožky.Inovovaná technológia je založená na..
27,10€
Bez DPH:27,10€
Výrobca: Brelil Model: B120096
Sérum proti padaniu vlasov je dermatologicky testované sérum proti padániu vlasov. Spolu so šampónom a ampulkai proti padaniu bojuje a zabraňuje vypadávaniu vlasov posilovaním ich opätovného zdravého rastu.Inovovaná technológia je založená na obsahu:Capixyl™, ktorý bojuje proti predčasné miniaturizá..
32,52€
Bez DPH:32,52€
Výrobca: Brelil Model: B120094
Šampón proti padaniu vlasov je dermatologicky testovaný šampón proti padaniu vlasov. Zabraňuje vypadávaniu vlasov posilňovaním ich opätovného zdravého rastu.Inovovaná technológia je založená na obsahu: Capixyl ™, ktorý bojuje proti predčasnej miniaturizácii vlasových folikulov, zabraňuje zápalo..
15,31€
Bez DPH:15,31€
Výrobca: Brelil Model: B120093
Šampón proti padaniu vlasov je dermatologicky testovaný šampón proti padaniu vlasov. Zabraňuje vypadávaniu vlasov posilňovaním ich opätovného zdravého rastu.Inovovaná technológia je založená na obsahu:Capixyl ™, ktorý bojuje proti predčasnej miniaturizácii vlasových folikulov, zabraňuje zápalom poko..
31,30€
Bez DPH:31,30€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.