Menu
Nákupný košík

Rozštiepené končeky

Bio Traitement Beauty

Vysoký lesk vlasov, oprava rozštiepených končekov, posilnenie, výživa, hydratácia vďaka ľanovým semienkam a ceramidu A2.

Výrobca: Brelil Model: B060065
Brelil Biotraitement Beauty dvojzložkový lesk na jemné vlasy s ľanovým semienkom.Tekuté dvojzložkové kryštály Beauty pre vysoký lesk obsahujú ľanové semienko pre extrémne lesk a ceramid A2 pre posilnenie a hydratáciu vlasového vlákna. Perfektne opravujú rozštiepené končeky a zabraňujú ich opätovnej ..
19,24€
Bez DPH:19,24€
Výrobca: Brelil Model: B060058
Brelil Biotraitement Beauty tekuté kryštály sa ľanovým semienkom.Tekuté kryštály Beauty pre vysoký lesk, ktoré obsahujú ľanové semienko pre extrémne lesk a ceramid A2 pre posilnenie a hydratáciu vlasového vlákna. Opravujú rozštiepené končeky, zabraňujú opätovnému štiepeniu končekov, nezanechávajú ma..
16,40€
Bez DPH:16,40€
Výrobca: Brelil Model: B065051A
Posilňovač krásy vlasov Brelil Hair Booster - Koncentrovaný vlasový aktivátor, ktorý dodáva vlasom hydratáciu, silu a lesk. Päťnásobne posilňuje hydratáciu vlasov - s non-stop hydratačným účinkom, ktorý trvá až 72 hodín Trojnásobne posilňuje lesk vlasov - zanecháva ich žiarivé a hodvábne ..
19,20€
Bez DPH:19,20€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.