Menu
Nákupný košík

Zvýraznenie vĺn

Numéro Elasticizing

Je rada šampónu a masky obohatená o olivový olej. Je určená špeciálne pre kučeravé a vlnité vlasy. Vďaka svojmu zloženiu zabraňuje krepateniu a zaisťuje krásny tvar vlnám a to bez najmenšieho zaťaženia. Maska umožňuje ľahké rozčesanie vlasov.

Výrobca: Brelil Model: B080105
Krém na vlnité vlasy s olivovým olejom. Je vytvorený pre zvýraznenie vĺn, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu definuje vlny, poskytuje im mäkkosť a pružnosť. Krém obsahuje olivový olej.Návod na použitie: Pre ľahké vstrebanie v masírujte požadované množstvo gélu do vlhkých vlasov a potom ich vyfúkajte..
15,72€
Bez DPH:15,72€
Výrobca: Brelil Model: B080103
Maska na vlnité vlasy s olivovým olejom. Maska, ktorá hydratuje a zmäkčuje vlasy, odstraňuje krepatenie a zanecháva vlny viac pružné a definované. Po použití sa vlasy ľahšie rozčesávajú.Návod na použitie: Aplikujte požadované množstvo masky na uterákom vysušené vlasy. Jemne v masírujte, najmä do kr..
22,49€
Bez DPH:22,49€
Výrobca: Brelil Model: B080104
Maska na vlnité vlasy s olivovým olejom. Maska, ktorá hydratuje a zmäkčuje vlasy, odstraňuje krepatenie a zanecháva vlny viac pružné a definované. Po použití sa vlasy ľahšie rozčesávajú.Návod na použitie: Aplikujte požadované množstvo masky na uterákom vysušené vlasy. Jemne v masírujte, najmä d..
12,13€
Bez DPH:12,13€
Výrobca: Brelil Model: B080101
Šampón na vlnité vlasy s olivovým olejom. Šampón, ktorý jemne čistí vlasy, zanecháva vlny viac definované a elastické.Návod na použitie: Aplikujte na mokré vlasy, jemne masírujte pokožku, dĺžky a končeky vlasov. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby op..
21,61€
Bez DPH:21,61€
Výrobca: Brelil Model: B080102
Šampón na vlnité vlasy s olivovým olejom. Šampón, ktorý jemne čistí vlasy, zanecháva vlny viac definované a elastické.Návod na použitie: Aplikujte na mokré vlasy, jemne masírujte pokožku, dĺžky a končeky vlasov. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreb..
11,18€
Bez DPH:11,18€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.