Menu
Nákupný košík

UniKe

UniKe

UniKe slúži na špičkový styling s inovatívnym zložením a s obsahom špeciálneho rastlinného keratínového komplexu, ktorý je tvorený zmesou keratínu a aminokyselín získaných z pšenice a ľanového semienka. Vlasy posilňuje, robí ich nielen viditeľne zdravšími, ale tiež žiarivejšími, redukuje krepatenie, uľahčuje česanie vlasov a chráni vlasy pred zdrojmi tepla.

Výrobca: Brelil Model: B210020
UniKe stredne tužiaci lak na vlasy je lak na vlasy s mechanickým rozprašovačom bez plynu, ktorý rýchlo zasychá a možno ho ľahko vyčesať z vlasov. Chráni vlasy pred krepatením, dodáva im lesk. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, dodáva vlasom objem a je vhodný pre akýkoľvek štýl úpravy.Návod na po..
15,72€
Bez DPH:15,72€
Výrobca: Brelil Model: B210021
UniKe silne tužiaci lak na vlasy je lak na vlasy s mechanickým rozprašovačom bez plynu, ktorý rýchlo zasychá a možno ho ľahko vyčesať z vlasov. Chráni vlasy pred krepatením, dodáva im lesk. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, dodáva vlasom objem a je vhodný pre akýkoľvek štýl úpravy.Návod na použ..
15,72€
Bez DPH:15,72€
Výrobca: Brelil Model: B210018
Extra lesklá pomáda poskytuje silný lesk a ľahké spevnenie, umožňuje ľahko upraviť vlasy do požadovaného tvaru. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, ktorý vyživuje vlasy a zabraňuje ich krepateniu.Návod na použitie: Malé množstvo výrobku rozotrite do dlaní a aplikujte do suchých vlasov. Upravte v..
13,14€
Bez DPH:13,14€
Výrobca: Brelil Model: B210005
UniKe extra silno tužiaci gél Vám garantuje ultra silnú fixáciu, je ideálny pre krátke vlasy a pre vytváranie extrémnych vzhľadov. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, ktorý posilňuje vlasy a ochraňuje ich pred účinkami okolitého prostredia.Návod na použitie: Aplikujte pomocou rúk na mokré alebo ..
12,87€
Bez DPH:12,87€
Výrobca: Brelil Model: B210000
UniKe silno tužiaci lak, poskytuje silné spevnenie bez akéhokoľvek zaťaženia, možno ho ľahko vyčesať z vlasov a bez zanechania zvyškov. Dodáva vlasom objem a je vhodný pre akýkoľvek štýl úpravy. Obsahuje rastlinný keratínový komplex.Návod na použitie: Naneste na suché vlasy zo vzdialenosti asi 20 -..
15,04€
Bez DPH:15,04€
Výrobca: Brelil Model: B210016
UniKe objemový sprej pre jemné vlasy je inovatívny bezoplachový ekosprej vytvorený špeciálne pre dodanie objemu nielen jemným vlasom. Poskytuje tvar a objem od korienkov, jemne spevňuje požadovaný tvar. Obsahuje rastlinný keratínový komplex. Oživuje vlasy a uchováva ich hydratované a žiarivé, elimin..
15,72€
Bez DPH:15,72€
Výrobca: Brelil Model: B210003
UniKe stredne tužiace penové tužidlo prirodzene tvaruje vlasy a bez zanechania zvyškov. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, ktorý posilňuje vlasy, predchádza ich krepateniu, robí ich pružnejšími.Návod na použitie: Pred použitím pretrepte, sprejujte hore dnom. Aplikujte požadované množstvo na ute..
14,97€
Bez DPH:14,97€
Výrobca: Brelil Model: B210004
UniKe silne tužiace penové tužidlo prirodzene tvaruje vlasy a bez zanechania zvyškov. Obsahuje rastlinný keratínový komplex, ktorý posilňuje vlasy, predchádza ich krepateniu, robí ich pružnejšími.Návod na použitie: Pred použitím pretrepte, sprejujte hore dnom. Aplikujte požadované množstvo na uterá..
14,97€
Bez DPH:14,97€
Výrobca: Brelil Model: B210006
UniKe modelačný vosk v spreji zaisťuje silné a dlhotrvajúce spevnenie a zvýrazňuje lesk vlasov. Umožňuje tvarovať a upravovať vlasy podľa vašich prianí a bez zvyškov. Jeho vysoká koncentrácia umožňuje prekvapivé výsledky pri použití veľmi malého množstva. Exkluzívny vosk v spreji blokuje vlhkosť, za..
16,19€
Bez DPH:16,19€
Výrobca: Brelil Model: B210014
UniKe vosk na vodnej báze je žiarivý vosk k vytvoreniu mokrého vzhľadu. Ponúka maximálne zpevnenie, zatiaľ čo udržuje vlasy hydratované a chránené. Obsahuje UV filtre k ochrane vlasov pred slunečnými lúčmi a obsahuje rastlinný keratínový komplex.Návod na použitie: Pre mokrý vzhľad spracujte vosk ruk..
16,19€
Bez DPH:16,19€
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.