Menu
Nákupný košík

Prípravky na rýchlejší rast vlasov

Program pre rýchlejší rast vlasov - Haircur Hair Express

Je rada vysoko účinných produktov urýchľujúcich rast vlasov so špeciálnou technológiou podporujúcou rast vlasov, ktorá bola objavená v spolupráci s poprednými univerzitami

Ako Haircur Hair Express funguje?

Haircur Hair Express zvyšuje produkciu niektorých proteínov, podieľajúcich sa na ukotvení vlasov na bunkovej úrovni. Ide o:

  • Laminin 5: proteín prítomný v základnej membráne, ktorý podporuje ukotvenie vlasu na pokožke.
  • Fibronectin: proteín podieľajúci sa na procese priľnavosti a rastu buniek.
  • B1 Integrin: receptor zlepšujúci vzájomnú spoluprácu buniek a bunkových matíc.

Haircur Hair Express zvyšuje tiež produkciu proteínov KI67 a P63, ktoré predlžujú anagénnu fázu vlasov a zaisťujú vlasom dlhšie obdobie rastu. Uvedené proteíny hrajú významnú úlohu v zabezpečovaní potrebnej výživy vlasového folikulu, čím zvyšujú rýchlosť rastu vlasov. Ide o:

  • KI 67: proteín prítomný vo všetkých aktívnych fázach bunkového cyklu, chýba vo fáze pokojovej (katagénna a telogénna).
  • P63: proteín, ktorý hrá ústrednú úlohu pri regulácii obnovy epidermálneho tkaniva.

Výsledok: vlasy rastú 2x rýchlejšie, silnejšie a po dlhšiu dobu. Rýchlosť rastu sa zvýši o 110% po 14 dňoch - priemerný rast vlasov sa zvýši z 0,64cm na 1,36cm.

UPOZORNENIE POČAS POUŽÍVANIA: Počas kúry Hair Express nepoužívajte iné produkty, ktoré by ste aplikovali na pokožku hlavy! Styling a kryštály, ktoré sa neaplikujú priamo na pokožku hlavy, môžete používať aj naďalej. Pre zabezpečenie najlepšieho možného výsledku odporúčame používať celú radu.

Výrobca: Brelil Model: B120091
Maska Hair Express pre dvojnásobne rýchlejší rast vlasov.Mimoriadna maska pre urýchlenie rastu vlasov vhodná pre všetky typy vlasov. Vyživuje vlasy do hĺbky, hydratuje ich, zanecháva ich hebké a hodvábne hladké.Návod na použitie: Po umytí vlasov šampónom Hair Express aplikujte potrebné množstvo výr..
20,60€
Bez DPH:20,60€
Výrobca: Brelil Model: B120090
Šampón Hair Express pre dvojnásobne rýchlejší rast vlasov.Mimoriadny šampón pre všetky typy vlasov urýchľuje rast vlasov, jemne čistí vlasy a zanecháva ich hebké a viditeľne lesklejšie. Odporúčame používať v kombinácii s Hair Express maskou a Hair Express sprejom.Návod na použitie: Aplikujte na mok..
16,74€
Bez DPH:16,74€
Výrobca: Brelil Model: B120086
Sprej Hair Express pre dvojnásobne rýchlejší rast vlasov.Sprej urýchľujúci rast vlasov, ktorý dodáva vlasom silu a vitalitu, zvýrazňuje prirodzený lesk. Je obohatený o zvlhčujúce zložky, vďaka ktorým zanecháva vlasy jemné a hodvábne hladké. Vlasy budú zdravšie a silnejšie. Návod na použitie: Cyklu..
26,29€
Bez DPH:26,29€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.