Menu
Nákupný košík

Starostlivosť o kučery, alebo dokonalé kučery s prípravkami Brelil podľa Nikolety


  • Starostlivosť o kučery, alebo dokonalé kučery s prípravkami Brelil podľa Nikolety

Milujem ísť minimálne raz za mesiac kaderníčke, ktorá mi umyje hlavu, vymasíruje pokožku, zafarbí nedokonalosti, šedinky a natónuje vlásky podľa mojej nálady, alebo ročného obdobia. Odkedy som spoznala značku Brelil, tak sa zvýšila moja starostlivosť o vlasy a vlasy sú kvalitnejšie. Vždy hovorievam, že „vlasy sú koruna krásy“ a treba do nich investovať energiu, čas a to znamená aj kvalitné výrobky. Používam iba výrobky od Brelilu. Predtým som používala a skúšala všetky rady, od tých nižších, až po tie lepšie a drahšie. Všetky prípravky mi vyhovovali. Rada mením a skúšam a podľa toho zistím, že čo mi viac vyhovuje. Ale odkedy začala na mne používať moja kaderníčka výrobky z rady Bothéa, tak už po jednom použití bol výsledok viditeľný a to fakt nepreháňam.


Postup našej Rebel girl:

Začnem umývanie vlasov šampónom z rady  Bothéa, ktorý je určený na kučeravé vlasy. Väčšinou opakujem umytie dvakrát, keďže moje vlasy sú aj hustejšie. Na druhej strane ich menej umývam, pretože sa mi nemastia a sú suché.

Poriadne zmyjem šampón a nanesiem na vlasy masku tiež z rady Bothéa - na kučeravé vlasy. Masku nechám pôsobiť pár minút., aspoň 10 až 15 minút.

Vyčešem si vlasy kefou, keďže ja si kučery česať  denne nemôžem, nakoľko by som vyzerala ako metla. Tiež je potrebné vypadnuté vlasy vyčesať, aby sa nezauzlovali s tými ešte “fungujúcimi”. Na vlasoch už začínam cítiť rozdiel, že aké sú jemné.

Zabalím do uteráka, nechám chvíľku usušiť a zatiaľ si spravím obočie, alebo ostrihám nechty. Následne rozbalím a rovnomerne nanesiem úžasnú BB penu. Tá vôňa je pre mňa ako droga.

Ženy, ktoré majú kučeravé vlasy, ich majú samo o sebe krásne, ale treba dať tým vlasom ešte taký šmrnc a tu prichádza na scénu UNIKE. Potom nanesiem na vlásky prípravok z rady UNIKE - krém na vlny (2). Toto je výrobok, na ktorý nikdy nedám dopustiť a nič lepšie som ešte na vlasoch nemala, pretože krásne spojí kučery.

Začnem s fúkaním vlasov s fénom a difuzérom. Difuzér je veľmi dôležitý, pretože “nerozhádže” vlasy, ale pekne púšťa vzduch podľa toho, ako si ho nastavím. Najprv si prehodím vlasy dolu hlavou, potom nahnem hlavu na jeden bok, potom na druhý bok, zakloním a predkloním, čiže na všetky strany a tak suším. Je to veľmi dôležité kvôli tomu, aby vlásky boli pekne rovnomerne vyfúkané. Toto ma naučili talianski kaderníci z Brelilu, ktorým robievame s mojou odvážnou “sestrou“ Katkou modelky na rôznych školeniach a počas predstavovania nových produktov.

Následne keď sú už vlasy vyfúkané takmer do sucha, nanesiem si na končeky vlasov olejček. Zvyknem striedať Biotraitement BB olej a arganový olej s kryštálmi. Oba sú super. Biotraitement je dokonca univerzálny a je možné ho použiť aj na telo, aj vlasy. Takže sem a tam sa ním ponatieram celá.

Na koniec použijem na celé vlasy hydratačný sprej tiež z rady Bothéa, ktorý dodá vlasom viditeľnú hydratáciu, lesk a zase sa opakujem, ale aj nádhernú vôňu. Všetky produkty Brelilu majú úžasnú a nádhernú vôňu.

Nasledujúce dni si môžem s vlasmi robiť čo chcem. Prehodiť si ich na pravú stranu, na ľavú stranu, alebo klasicky dozadu a stále vyzerajú dobre. Ráno pri chystaní do práce si ešte zvyknem naniesť BB krém, ktorý vyživuje už “nastajlované“ vlasy.


Vyskúšala som viac kaderníčok, viac produktov a značiek, každý si nájde to svoje čo mu vyhovuje a s čím bude spokojný. U mňa s viditeľnými výsledkami vyhráva jednoznačne vlasová kozmetika Brelil. Cena je primeraná k výsledkom, krásne vône, široká škála produktov, pre každé typy vlasov, pohlavia, a vyriešia Vaše problémy s vlasmi. Takže určite odporúčam vyskúšať Brelil produkty!!!

Čo hovoríte na tento postup? Aký postup máte Vy? Dajte nám vedieť na náš email: info@rebelportal.sk alebo Facebook a Instagram

REBEL portal team

Komentáre


Napíšte komentárSúvisiace produkty


Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.