Menu
Nákupný košík

Tipy na zdravé raňajky, alebo čo jedia celebrity ráno?


  • Tipy na zdravé raňajky, alebo čo jedia celebrity ráno?

Pri povinnostiach ako sú promenády po červenom koberci a ukazovanie sa v plavkách si musia celebrity dávať veľký pozor na to, čo konzumujú a ako sa o svoje telo starajú. Sem tam nás celebrity prekvapia svojimi radami ohľadom diét, fitness, alebo svojimi pohľadmi na krásu ako takú. Zatiaľ čo nie sú veľkými fanušíkmi diét, našli sme niekoľko známych tvárí, ktoré oceňujú dobre vyvážené raňajky.

Zozbierali sme niekoľko tipov od celebrít na ich odskúšané raňajky:

Justin Timberlake

Spevák a známy fanúšik fitness povedal časopisu Bon Apetit, že konzumuje dva druhy raňajok. Prvým z nich sú wafle s ľanovým a mandľovým maslom a praženicou. Po jeho tréningu nasledujú ďalšie raňajky a to vajcia, alebo proteínový shake.

Gwyneth Paltrov

Herečkina druhá kuchárska kniha, It´s all good, sa sústreďuje na nízko sacharidné, bezlepkové jedlá, jedlá bez mliečnych výrobkov, ktorú sa rozhodla napísať po svojom panickom záchvate na večeri. Požiadala Dr. Franka Lipmana, aby jej navrhol nejaké možnosti na raňajky do jej nového jedálnička na jej webovej stránke GOOP. Aj keď si nevieme predstaviť, že je to skutočne to, čo každý deň konzumuje, Dr. Lipman jej navrhol vegetariánske omelety a údeného lososa so sardinkami a avokádom v bezlepkovom chlebe.

Khloe Kardashian

Hviezda reality show povedala časopisu People, že raňajkuje cereálie s dvojpercentným mliekom a šálku kávy.

Kelly Osbourne

Po drastickom chudnutí, dcéra Ozzyho Osbourna odhalila, že pridanie raňajok jej najviac nakoplo chudnutie. Jej bežnými raňajkami boli dve vaječné bielka so syrom s nízkym obsahom tuku a miska cereálií s nízkotučným mliekom.

Ashley Tisdale

Podľa časopisu Seventeen je voľbou disney herečku Ashley Tisdale omeleta z vajíčkových bielkov, čerstvé ovocie a celozrnný toast...

Komentáre


Napíšte komentár
Podobné články


Jennifer Lopez hovorí, že jej postava je výsledkom života bez kofeínu, bez alkoholu a s dávkou cvičenia

Jennifer Lopez hovorí, že jej postava je výsledkom života bez kofeínu, bez alkoholu a s dávkou cvičenia

  • 25.04.2019

J.Lo sa podelila o to, ako môže v podstate vyzerať v 49 na 29. Nepije kofeín, nepije alkohol a dopraje si veľa spánku.

Ako si spraviť dokonalé hollywoodske vlny bez akejkoľvek námahy? Radia hairstylisti

Ako si spraviť dokonalé hollywoodske vlny bez akejkoľvek námahy? Radia hairstylisti

  • 02.06.2019

Ak ste sa niekedy cítili, že medzi Vami a celebritami je obrovský rozdiel, tak teraz vám dokážeme, že to tak nemusí byť.

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.